ПРАВИЛА

акції фільму «Носоріг»

(надалі – «Акція»)

Мета проведення Акції фільму «Носоріг»
(надалі – «Акція») – підвищення лояльності клієнтів; залучення глядачів та формування попиту на фільм «Носоріг».

1. Тривалість та місце проведення Акції

Акція триває з 00:01:01 01 лютого 2022 р. до 24:00:00 15 лютого 2022 р. включно по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій України та зони проведення ООС.

2. Організатор Акції

Організатором Акції є ТОВ «Трафік Філмз» (місцезнаходження м. Київ, вул. Саксаганського, 6, код ЄДРПОУ 41204230) (правовласник контенту та рекламних матеріалів фільму «Носоріг»), надалі «Організатор».

3. Учасники Акції

Учасниками Акції можуть бути фізичні особи – дієздатні громадяни України, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, які проживають на території України і скористалися послугою додатку Uklon.
Не можуть брати участь в Акції:
– громадяни України, які постійно проживають на території тимчасово окупованої АР Крим та тимчасово окупованих територіях окремих районів Донецької та Луганської областей;
– іноземці та особи без громадянства.

4. Умови участі в Акції

Для участі в Акції Учасник зобов’язаний протягом періоду дії Акції виконати наступні умови:

– Знайти акційний постер в одному з автомобілів сервісу таксі Uklon.

– Ознайомитися з умовами та порядком проведення Акції.
– За допомогою смартфону перейти за QR-кодом на онлайн-сторінку: https://rhinomovie.org/uklon та заповнити реєстраційну форму: П.І.П., номер телефону, e-mail, місто.
16 лютого 2022 р. серед усіх Учасників Акції, які виконали наведені умови, шляхом випадкового відбору буде визначено переможців. Список переможців буде опубліковано на сторінці Артхаус Трафік у Facebook: https://www.facebook.com/ArthouseTraffic.
Кожен із переможців отримає одну з винагород, що визначені у Подарунковому фонді.

Подарунковий фонд Акції складає:

1. 200 промокодів для отримання запрошень на перегляд фільму «Носоріг» у мережі кінотеатрів Multiplex.
2. 13 подарунків* від Партнера Акції, а саме:
1) Праска Tefal FV5718E0 – 2 шт..
2) Кавоварка крапельна Tefal CM1218DE – 2 шт..
3) Блендер заглибний Tefal HB533138 – 1 шт..
4) Електричний чайник Tefal KO299130 – 1 шт..
5) Блендер заглибний Tefal HB653838 – 1 шт..
6) Електричний чайник Tefal KO260130 – 1 шт..
7) Електричний чайник Tefal Uno kettle – 1шт..
8) Робот-пилосос миючий Rowenta RR7387WH – 1 шт..
9) Кавомашина Delonghi ETAM29.660.SB Autentica Cap – 1 шт..
10) Електричний чайник Delonghi KBIN2001BK – 1 шт..
11) Мультиварка-скороварка Tefal CY851130 – 1 шт..


* Під «подарунком» слід розуміти можливість для Переможця даної Акції придбати техніку з Подарункового фонду за ціною 1 грн. за одиницю.
У фіскальному чеку вказується вартість одиниці техніки 1 (одна) грн. з ПДВ із зазначенням слова «акція».
У нефіскальній частині чека зазначається наступне: «Акційний товар, що зазначений в даному чеку, отриманий Покупцем в рамках Акції як «подарунок» або «приз», що проводиться за участі ТОВ «Комфі Трейд» та умови якої розміщені на сайті Comfy.ua. Отримуючи Акційний товар, зазначений в даному чеку, Покупець (учасник Акції) підтвердив свою участь в Акції та згоду з її правилами. Покупець (учасник Акцїї) ознайомлений та погоджується, що даний Акційний товар обміну та/або поверненню не підлягає. Номінал звичайної вартості даного товару з ПДВ не видається. На даний товар не розповсюджуються гарантійні зобов’язання».
Покупець (учасник Акцїї) ознайомлений та погоджується з зазначеним правилом та умовою.

Подарунковий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в пункті 4 цих Правил.
Подарунки визначаються на розсуд Організатора Акції та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Подарунків грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Партнер Акції не несуть жодних гарантійних зобов’язань щодо Подарунків. Гарантійні зобов’язання виробника на подарунки не розповсюджуються.
Організатор та Партнер Акції не несуть відповідальності щодо подальшого використання Подарунків після їх одержання Переможцями Акції, за неможливість скористатись Подарунками з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків.


5. Порядок проведення Акції

Організатор здійснює вибір серед усіх Учасників Акції, які повністю виконали Умови (п. 4), Учасників, які отримають подарунки. Вибір Учасників, які отримають подарунки, здійснюється методом випадкового відбору генератором випадкових чисел за допомогою Інтернет-ресурсу https://www.random.org (у спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп’ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням Акції) 16 лютого 2022 року в період з 00:01:01 по 24:00:00 за наступною процедурою:
1) всі Учасники Акції, які належним чином виконали умови цих Умов, вносяться до списку Учасників Акції;
2) список з Учасниками Акції завантажується в систему веб-сайту random.org, на якому здійснюється випадково ранжування (впорядкування) Учасників Акції із зазначеного списку;
3) перші 200 (двісті) Учасників Акції, які вказуються в ранжируваному веб-сайтом random.org списку вважаються Переможцями Акції та мають право на отримання по одному промокоду на придбання запрошень на фільм «Носоріг» в мережу кінотеатрів Multiplex;
4) наступні 13 (тринадцять) Учасників Акції, які вказуються в ранжируваному веб-сайтом random.org списку вважаються Переможцями Акції та мають право на отримання одного з подарунків зазначених у п. 4 цих правил в існуючому порядку відповідному номеру переможця.

Один Учасник Акції може бути визнаний Переможцем Акції лише один раз.
У випадку неможливості зв’язку із вибраними переможцями, останні втрачають право на отримання подарунку. Право на отримання подарунку переходить до наступного у черзі (вибірці) переможця після зазначених у підпункті 5) цього розділу.
Результати визначення Переможців Акції визнаються остаточними і не можуть бути змінені або оскаржені Учасниками. Організатор Акції залишає за собою право збільшити/змінити Подарунковий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор або залучені ними треті особи повідомляють про них додатково.
У випадку недостовірності, неповноти наданої інформації, Організатор Акції не несе відповідальності щодо несповіщення Учасника про право отримання Подарунку, перемогу в Акції.
Інформація про Переможців публікується у спільноті Facebook https://www.facebook.com/ArthouseTraffic.
Участь в Акції означає, що Учасник ознайомлений і повністю приймає умови згідно цих Правил Акції.
Податковим агентом з податку на доходи фізичних осіб, у розумінні пункту 14.1.180 Податкового Кодексу України, є ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД» щодо подарунків, наданих ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД», який відповідає за нарахування та сплату податків/зборів, пов’язаних з врученням Подарунків Акції, а також за вчинення будь-яких інших дій, що у даному випадку вимагаються податковим законодавством Партнера Акції як податкового агента щодо податку на доходи фізичних осіб / військового збору.


6. Порядок та строки отримання Подарунків Акції:

Учасник, якого буде визначено Переможцем Акції, зобов’язаний у строк до двох робочих днів від дня отримання дзвінка від представника Організатора Акції надати/повідомити, шляхом відправлення, наступних документів та інформації:
– копію паспорту громадянина України (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де й яким органом видано паспорт або копію паспорту у формі ID-картки);
– копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності), або копію сторінки паспорта громадянина України із відміткою про відмову від одержання реєстраційного номеру платника податків;
– адресу магазину Comfy, у якому зручно буде отримати подарунок (у випадку отримання подарунку від Партнера Акції).

Переможець при отриманні Подарунку повинен підписати акт про отримання Подарунку Акції.
Подарунки, надані партнером Акції, будуть передані переможцю Акції виключно у магазині Comfy.
Якщо Переможець Акції вчасно не отримав Подарунок, то вважатиметься, що такий Переможець добровільно відмовився від отримання Подарунку Акції та він не матиме права претендувати на Подарунок Акції або на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, в тому числі і грошової. Організатор Акції розпоряджається таким невитребуваним Подарунком Акції на власний розсуд.
Передача права на отримання Подарунку Акції третім особам не допускається.
Правилами Акції не передбачено зберігання невитребуваних Подарунків Акції.
Організатор Акції має право: відмовити у видачі Подарунків Акції Переможцю, який не виконав належним чином та в повному обсязі умови, необхідні для отримання такого Подарунку.
Організатор Акції не несе відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, за роботу Інтернет-сайтів, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, помилки кур’єрських служб, або поштового зв’язку, внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або був несвоєчасно повідомлений про право на отримання Подарунків.
Організатор Акції не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.
Організатор Акції не відповідає за будь-які витрати Переможців Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Подарунків Акції.
Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Переможців Акції скористатись наданим їм Заохоченням з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.
Організатор Акції не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Подарунків Акції.
Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Переможцями Акції і права на одержання Подарунків Акції. Організатор Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
Організатор Акції та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції та залучених ними третіх осіб, обставини.

7. Інші умови

Учасники несуть персональну відповідальність за достовірність наданої ними інформації.
Беручи безпосередню участь в Акції учасники дають свою безумовну згоду на використання особистого зображення, свого публічного виконання, у відео- та фото- матеріалах, рекламних та промо активностях в соціальних мережах, в тому числі проте не виключно: Facebook, Instagram, Twitter, Youtube тощо, створених під час проведення будь-яких рекламних та промо активностей щодо популяризації господарської діяльності, що здійснює Організатор Акції.

Беручи безпосередню участь в Акції Учасники надають Організаторам Акції невиключні суміжні майнові права на використання фотоматеріалів, що містять їх виконання, для використання у складі промо- та рекламних матеріалів Організатора та Партнера Акції, а також для використання в друкованих та інтернет виданнях. Невиключні майнові права на використання фотоматеріалів передаються на весь строк дії суміжних прав для використання без обмеження по строку та території використання.

Беручи безпосередню участь в Акції учасники також надають Організатору та Партнеру Акції безвідкличний (безумовний) дозвіл на використання імені, зображення, голосу, характерних рис (далі разом – Образ) у зв'язку з подальшим використанням відеоролику в сервісі з розміщення та обміну відеоматеріалами Youtube (Ютьюб), в тому числі для використання у виробничих, демонстраційних, рекламних та інших цілях на території країн усього світу і без обмеження строку такого використання. У тому числі, учасники підтверджують, що надають Організатору та Партнеру Акції згоду на використання Образу в цілях проведення їх рекламної, промо- та / або маркетингової кампанії, в тому числі шляхом створення з використанням Образу фото-, теле-, відеоматеріалів рекламного чи іншого подібного характеру, і така згода є достатньою для дотримання вимог ст.ст.296, 307, 308 Цивільного кодексу України, а також абз. 9 п.1 ст.8 Закону України «Про рекламу».

Жодних претензій до Організатора та Партнера Акції учасники не мають у зв’язку з таким використанням.

Деталі за телефонами Центру інформаційної підтримки Партнера Акції (068/050/093) 170 82 82, дзвінки сплачуються відповідно до тарифів операторів зв’язку.

Політика конфіденційності

Реєструючись на участь у Акції, ви погоджуєтесь та надаєте нам дозвіл на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення, знеособлення, знищення персональних даних (ПІБ, номер телефону, e-mail та місто проживання), у тому числі з використанням інформаційних систем у порядку, визначеному Законом України «Про захист персональних даних». 


Цим ви підтверджуєте, що маєте достатню правоздатність та дієздатність за законами вашої країни для надання згоди з цією політикою конфіденційності та згоди на обробку ваших персональних даних на умовах, що тут викладені. У випадку, якщо ви не маєте достатнього обсягу дієздатності, цим ви підтверджуєте, що згода з цими правилами надана вашими батьками або законними представниками, що мають повний обсяг цивільної дієздатності та уповноважені за законами країни вашої юрисдикції давати таку згоду.


Цим ви також надаєте згоду на обробку своїх персональних даних та підтверджуєте, що є повідомлені про порядок та мету, а також інші умови їх обробки відповідно до ст. ст. 6, 8, 10, 11 Закону України «Про захист персональних даних». 


Ми зобов’язуємося збирати, використовувати, передавати, чи будь-яким способом обробляти персональні дані лише для цілей, для досягнення яких вони були зібрані (правила Акції читай вище).

Made on
Tilda